KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 7278058

nr 727 8058

Akvareller

6 st, Kina, sent 1800-tal

Utrop:

1.000 kr

Såld:

6.500 kr

måndag 28 november 2011
kl 17:57:51